Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Nové odkazy

Fitness electric Břeclav Vám pomůže procvičit až 90% svalů celého Vašeho těla současně a ve velmi krátkém čase. Pod zkratkou EMS se skrývá pojem – elektrická stimulace svalů. Chcete zhubnout, posílit, tvarovat postavu.
http://www.fitnesselectric.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 5; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Ošetření dětský pacientů, objednejte se k nám v době prořezávání prvních zoubků , nečekejte u svého dítěte na bolestivý problém. Jen tak si Vaše dítě nevryje do paměti nepříjemné asociace. Stomatlogická klinika.
http://www.hodnizubari.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Seznam aplikací pro tvorbu blogů a web stránek. Porovnání vlastností českých, slovenských a anglických blogových platforem.
http://eblogy.sweb.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 1; Přidáno: Feb 14, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Originální pojetí nejoblíbenější karetní hry světa Poker Texas Holdem ocení všichni hráči, kteří mají rádi napětí a riskování. Při hraní Texas Holdem Poker strávíte dlouhé hodiny napínavé karetní bitvy, která vás jen tak neomrzí, zapojte se do hry i Vy.
http://www.pokerman.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 14, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Naše produkty musí mít krásný, moderní design a musí být jednoduše srozumitelné. Klademe velký důraz na to, aby weby a služby od nás byly natolik jednoduché na používání, 100% funkční a hezké na pohled, že si je každý uživatel dobře zapamatuje a zamiluje.
http://designwebu.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 12, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Návody jak stahovat, přehled internetových úložišť, software, novinky ze světa sdílení dat. Průvodce pro výběr nejlepší služby pro uložení dat.
http://www.stahuj-uloz.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 11, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Styrotrade, a.s. je významným dodavatelem komponentů pro zateplovací systémy - ETICS. Hlavní činnost společnosti spočívá ve výrobě rozsáhlé škály výrobků z pěnového polystyrenu.
http://styrotrade.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 11, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Restaurace, kavárna a cukrárna ve Frýdlantě Vás zve k příjemnému posezení u dobré kávy s krásným výhledem na radnici a celé náměstí.
http://lacafe.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 9, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Hotels-komarno.com nabízí přehled hotelů, penzionů, ubytovacích zařízení ve městě Komárno. Nabízíme přehled služeb, umístění a okamžitou rezervaci ubytování v hotelích.
http://hotels-komarno.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 9, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Váš osobní krejčí od roku 1936. Materiály vyhlášených výrobců v prémiové kvalitě. Náš tým je tu pro Vás, nasloucháme Vám, oděv tvoříme na míru nejen vaší postavě, ale také vašim specifickým požadavkům.
http://www.oblekypraha.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 8, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz