Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Nové odkazy

Malý průvodce ostrovem Zakynthos. Fotografie, pláže a střediska, Informace o ostrově, počasí na celý rok.
http://www.zakynthos.online-shoping.cz/
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 13; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 7, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Staň se pirátkou, námořnicí nebo rozkošným andílkem. Stovky svůdných kostýmků za super ceny.
http://www.sexy-kostymky.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 14; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 7, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Tvorba webových stránek za rozumnou cenu, firemních, osobních, (statické, dynamické), dále tvorba grafických prvků (logotypy, plakáty, vizitky, ...)
http://www.tomaszdvorily.com
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 7, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Portréty, kresby, malby, galerie. Články a recenze ze světa umění. Kresba na zakázku.
http://www.artalio.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 8; Komentáře: 2; Přidáno: Apr 7, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
OKG má řešení, které Vám pomáhá každý den upevňovat Vaše zdraví vzácnými a unikátními výrobky z čisté přírody přirozeným působením na Váš organismus. Naše bylinné produkty jsou ta správná cesta proti mnoha nemocím a estetickým vadám.
http://www.opetzdravy.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 6, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Featured
Online sportovní sázky, casino, poker...
http://www.sportingbet.cz
PageRank: 4/10
(Kliknuto: 28; Komentáře: 1; Přidáno: Apr 6, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz