Rozšířené hledání
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Důležité informace

Účast v tomto systému je dobrovolná a zcela zdarma. Uživatel přidáním odkazu souhlasí se všemi pravidly a zavazuje se je dodržovat.


Jak postupovat při zadávání odkazu do katalogu


Zdarma můžete do našeho katalogu přidat komerční i nekomerční odkazy, pokud splňují níže zmíněná kritéria a mají správný formát. Při přidávání odkazu, prosím, dodržujte pravidla tak, abyste se vyvarovali špatnému zařazení či dokonce výmazu.


Berte také na srozuměnou fakt, že vložením odkazu do katalogu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení na zadanou e-mailovou adresu. Tato sdělení Vám budou rozesílána maximálně jednou měsíčně. Pokud by Vám tato frekvence nevyhovovala, můžete svůj souhlas kdykoliv odvolat pomocí emailu a záhy budete ze systému zasílání zpráv vyřazeni.

 • Název stránek v katalogu by měl být shodný s reálným názvem. Název začíná velkým písmenem a nesmí obsahovat celá slova napsaná VELKÝMI PÍSMENY (výjimkou jsou zkratky a případy, kdy jsou velká písmena oficiální součástí názvu obchodu).
 • Sekce Popis stránek musí být vyplněna pomocí smysluplných vět tak, aby jejich obsah odpovídal co nejpřesněji obsahu přidané stránky. Druhá a následující věta může být složená z klíčových slov. Maximální délka popisu je 400 znaků. Popis musí být gramaticky správný, včetně interpunkce (háčky a čárky).
 • Klíčová slova by měla vystihovat největší část obsahu přidávaného webu.
 • Do katalogu přidávejte pouze dokončené a plně funkční weby.
 • Do katalogu zařazujte pouze hlavní stránku webu, nikoliv jednotlivé podstránky (například www.seznam.cz ANO X www.seznam.cz/psi-a-kocky NE).
 • Do kolonky e-mail zadávejte pouze adresu patřící majiteli webu, případně jiné osobě, jejíž e-mailová adresa je uvedena přímo na oficiálních stránkách obchodu. Zadáním e-mailu souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení maximálně jedenkrát do měsíce (viz výše).


Čemu se při zadávání do katalogu vyvarovat

 • Nevkládejte do katalogu více webů se shodným obsahem. I když budou fungovat na odlišných doménách, bude zařazena jen jedna adresa.
 • Vyvarujte se používání „marketingových“ slov jako například jediný, vše, největší, nejlevnější, … Tato slova neupřesňují zaměření obchodu a budou automaticky mazána. Pro obě strany proto bude výhodnější, pokud tato slova nahradíte jinými, abyste vyjádřili obsah webu i předmět podnikání obchodu sami co nejlépe. Výjimkou je ale samozřejmě to, pokud název obchodu má tato slova v oficiálním názvu.
 • Dejte si pozor na to, aby řádově maximálně 10% popisu obchodu bylo napsáno za pomoci velkých písmen. Jinak budeme nuceni provést korekturu dle vlastního uvážení.


Provozovatel může vymazat web z katalogu z alespoň jednoho z těchto důvodů:

 • Web nemá hodnotný obsah.
 • Obsah webových stránek je v rozporu se zákony České republiky.
 • Webové stránky nejsou napsány v českém, ani ve slovenském jazyce.
 • Web by mohl poškodit dobré jméno provozovatele.


Upozornění a výjimky z pravidel

 • Provozovatel internetového katalogu zpetneodkazy.com si vyhrazuje právo upravit titulek, popis, URL a kategorii dle svého uvážení a odmítnout zařazení stránky bez dalšího vysvětlování.
 • Provozovatel je oprávněn prostřednictvím elektronické pošty uživateli zasílat informace, týkající se systému i dalších aktivit, s čímž uživatel výslovně souhlasí zadáním odkazu do katalogu.
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz