Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Top odkazy

Obchod pre interiér a bývanie . Tapety na stenu, fototapety, samolepiace fólie na dvere, dekoračné nálepky, bytový textil do kúpelne, bytové doplnky, obrusy PVC, stropné pohľady a polystyrénové lišty. Ukážky interiérov, nové kolekcie, tapetovanie, tapetové náradie a iné návody.
http://www.tapety.sk
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: May 18, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Keramické nože vysoké té nejvyšší kvality značky Ceramic Blade. Několik designových výrobních řad za skvělé ceny! Používejte keramické nože, jejichž čepel je 5-krát tvrdší než čepele nejkvalitnějších ocelových nožů!
http://www.ceramicblade.cz/
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 19, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Nejlevnější letenky do celého světa.
http://www.stevardka.cz/
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: May 21, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Prodáváme ruční nářadí a zahradní techniku Bosch, nářadí Makita, Protool a Narex. Za akční ceny koupíte aku vrtačky, motorové pily, sekačky. Nabízíme také mikronářadí Dremel. Připravujeme nabídku příslušenství.
http://www.tooltip-naradi.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 23, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Recepty, ktoré sú na zjedenie. Každý deň nové recepty z kuchyne našich starých mám, svetová kuchyňa a moderné kulinárske zázraky.
http://nazjedenie.sk
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: May 23, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
V našem obchodu naleznete veškeré vybavení pro motokáry na závody podvozky, motory, měření AIM, nářadí, stany. Pro půjčovny motokár nabízíme kvalitní motokáry SODI KART, časomíry MyLaps, ochranné bariéry tecpro.
http://www.kartingshop.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 6; Komentáře: 5; Přidáno: May 24, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Fotograf Radovan Janouschek kompletní fotografické služby, prodej fotografií ve vlasní fotobance, tisk fotografií na plátno, minilab, pasparty, portrétní fotograf, fotograf osobností
http://www.janouschek.com
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 25, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Internetový obchod - online prodej květináčů, keramických i plastových obalů na květináče, květinových truhlíků, zalévacích konviček a dalších floristických potřeb. Také nabízíme široký sortiment papírových dárkových tašek a balícího papíru.
http://www.dm-trade.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 6; Komentáře: 2; Přidáno: May 27, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Zakládáme si na stabilitě, hře bez lagů, dobrých eventech, dobrém a ochotném GM teamu, různých vychytávkách pro hráče, a spoustě dalším...
http://posterus.cz/
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 6; Komentáře: 1; Přidáno: May 30, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Naše překladatelská agentura zajišťuje nejen překlady z cizích jazyků, ale také tlumočení i další jazykové služby, které překladatelský a tlumočnický servis běžně nabízí.

<a href="http://www.tlumocnik.info">www.tlumocnik.info</a>
http://www.tlumocnik.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 25, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz