Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Top odkazy

Jmenuji se František Dorazil a jsem koordinátor BOZP na staveništi dle zákona 309/2006 Sb.. Dotazy na dorazil@koordinatorstavby.eu, 773912727.
http://www.koordinatorstavby.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 25, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Internetový obchod - u nás každý nalezne ten správný kotel, nový ohřívač vody nebo novou vodovodní baterii. Široký výběr nových a praxí ověřených výrobků. Navštivte nás.
http://www.ekotle.eu
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Elektronářadí, soustruhy, frézky, čerpadla, kompresory a pneu nářadí, truhlářské, klempířské stroje a nástroje, měřící přístroje
http://shop.dvliberec.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Vítejte v eshopu bazény - jezírka firmy GOOL - dlouholetého a spolehlivého dodavatele, jehož zahradní bazény, koupací a okrasná jezírka a bazén si už našly stovky spokojených odběratelů.
http://www.eshop-zahradni-bazeny-koupaci-jezirka.cz
PageRank: 4/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 3, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Prodej a montáž požárních hlásičů a detektorů kouře. Kontroly a servis požárních systémů.
http://www.epos-lisov.cz/
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 2; Přidáno: Mar 8, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
servis PC,oprava počítačů,tvorba webových stránek,odvirování pc,záchrana dat,instalace software
http://www.pcservis-cb.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 8, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Dárkový obchod Spejbla a Hurvínka. Výrobky s obrázky nejznámnějších loutek Spejbla, Hurvínka, Máničky, paní Kateřiny a psa Žeryka.
http://www.hurvinek.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Specializujeme se na prodej nových, repasovaných kvalitních turbodmychadel téměř na všechny možné značky vozů za nejnižší ceny, všechny naše turbodmychadla jsou po kompletní repasi (GO) při které jsou použity výhradně originální díly.
http://www.turbodmychadla.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 5; Přidáno: Mar 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Poskytujeme profesionální překladatelské služby a překlady. Zajistíme Vám překlady textů z a do mnoha jazyků. Překladatelství a korektury jsou naše hlavní služby. Zajistíme Vám obecné, odborné a soudní překlady za jednu z nejnižších cen na trhu.
http://www.prekladyihned.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Jihočeský zpravodajský a informační portál
http://www.jcnews.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz